O nás

 

Nejlepší digitální minilab v Rakovníku

již s 23letou tradicí.

Firma Foto Sládek byla založena již v roce 1999 jako myšlenka dlouholetého fotografického koníčka a velkoobchodního prodeje Ing. Vítězslava Sládka.

Naším prvním strojem byl analogový minilab AGFA MSC-2-3. Jelikož vývoj zpracovávání fotografií šel razantně kupředu, byli jsme nuceni v roce 2004 obměnit starý stroj za nový digitální minilab FUJI Frontier 330. Ovšem překvapivě tato změna zpočátku představovala těžké úsilí v získávání nových zákazníků. Dalším problémem byl nedostatečný prostor k podnikání, protože jsme se dělili o tuto plochu i s jinou firmou a neměli jsme k dispozici výlohu. Ale naší kvalitní prací, profesionálním přístupem jsme toto období přečkali.

Významný krok nastal v roce 2008, kdy jsme získali celé obchodní prostory pro sebe. To nám umožnilo rozšíření nabídky zboží, služeb a kvalitnější zviditelnění dobrého jména naší firmy. Současně jsme opět obměnili digitální minilab za stroj KONICA R1 Super, abychom mohli vyhovět co nejvíce nárokům našich zákazníků.

Velkou výhodou naší firmy je taktéž stálý kolektiv s dobrými odbornými znalostmi a ochotou Vám maximálně vyhovět. Neustále se snažíme vylepšovat naše služby a nabírat nové zboží.

V současné době spolupracujeme s několika ateliéry a zpracováváme zakázky pro náročné fotografy nejen z našeho okresu. Jejich spokojenost, ale i všech našich zákazníků je pak tou nejlepší reklamou!

      

 Otevřeno:  Po - Pá  8 30 - 12 00  12 30 - 17 00   So  9 00 - 11 30

© 2005 - 2020  Mirabr